Інтерфакс-Україна
16:14 03.12.2019

Приватизацію заводів "Укрспирту" може бути завершено до липня 2021 року

1 хв читати
Приватизацію заводів "Укрспирту" може бути завершено до липня 2021 року

Приватизацію заводів ДП "Укрспирт" планується завершити до 1 липня 2021 року, надходження від продажу оцінюються у 2-3 млрд грн, повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

"У нас є бачення, що треба провести приватизацію до 1 липня 2020 року. У правці до закону до другого читання зазначено, що він набуває чинності 1 липня 2020 року. Після його ухвалення у нас буде ще рік, коли діятиме заборона на будівництво нових заводів, для продажу тих 10-20% заводів, які залишаться неприватизованими", - сказав він на брифінгу в Мінекономіки у вівторок.

За словами Висоцького, повністю завершити приватизацію планується до 1 липня 2021 року.

"Об'єктивно ми оцінюємо надходження від приватизації підприємств "Укрспирту" у 2-3 млрд грн", - зазначив заступник міністра.

Нині міністерство чекає на передачу заводів "Укрспирту" до Фонду держмайна і на розгляд та ухвалення в другому читанні президентського законопроекту №2300.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА