Інтерфакс-Україна
14:17 04.12.2019

Кабмін збільшив фінансування ремонту доріг у 2019 році на 1,06 млрд грн за рахунок зміцнення гривні - нардеп Гончаренко

1 хв читати
Кабмін збільшив фінансування ремонту доріг у 2019 році на 1,06 млрд грн за рахунок зміцнення гривні - нардеп Гончаренко

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення збільшити фінансування ремонту автодоріг на 1,06 млрд грн за рахунок економії із погашення кредитів "Укравтодору", повідомив народний депутат Олексій Гончаренко з закритого засідання уряду в середу.

"Кабмін додав "Укравтодору" 1, 060 млрд грн на ремонт доріг у 2019 році за рахунок економії "Укравтодору" з погашення кредитів. Економія виникла через зміцнення курсу гривні", - написав він у Telegram.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський у вівторок підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування" №282-IX, який Верховна Рада ухвалила в цілому 12 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА