10:22 05.12.2019

Зеленський призначив Пушкарьову своєю уповноваженою з питань волонтерської діяльності

2 хв читати
Зеленський призначив Пушкарьову своєю уповноваженою з питань волонтерської діяльності

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Наталії Пушкарьової уповноваженим президента з питань волонтерської діяльності (поза штатом), повідомляється на офіційному сайті глави держави в четвер.

"Документ підписано 4 грудня з метою підтримки волонтерської діяльності, забезпечення гарантій дотримання прав і законних інтересів волонтерів", - ідеться в повідомленні.

Також Зеленський своїм указом затвердив положення про уповноваженого президента України з питань волонтерської діяльності. "Згідно з ним основними завданнями уповноваженого є моніторинг ситуації щодо забезпечення гарантій додержання прав і законних інтересів волонтерів та внесення в установленому порядку президентові України пропозицій щодо підтримки волонтерської діяльності, припинення порушень у цій сфері", - повідомляється на сайті президента.

Згідно з положенням, уповноважений може вносити на розгляд глави держави пропозиції щодо підготовки проектів законів, президентських актів з питань підтримки волонтерської діяльності, забезпечення гарантій дотримання прав і законних інтересів волонтерів і брати участь в експертизі законів, що надійшли главі держави на підпис, пропонованих для внесення президентом України на розгляд Верховної Ради законопроектів, які стосуються питань підтримки виробництва волонтерської діяльності.

Крім того, уповноважений має здійснювати заходи щодо забезпечення і відновлення порушених прав і законних інтересів волонтерів та інформувати громадськість про їх результати.

Також завданням уповноваженого президента з питань волонтерської діяльності є сприяння налагодженню взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань підтримки громадських ініціатив щодо провадження волонтерської діяльності, забезпечення гарантій дотримання прав і законних інтересів волонтерів.

Серед завдань уповноваженого також підготовка заходів за участю президента, зокрема міжнародного характеру, з питань, що стосуються підтримки волонтерської діяльності.

Як повідомлялося, 28 жовтня в Офісі президента на зустрічі представників волонтерського руху з усієї України презентували ідею Національного альянсу волонтерів (НАВ) при главі держави. Координатором НАВ обрали волонтера Наталію Пушкарьову.

За даними ЗМІ, Пушкарьова - засновник фірми "Медіка Проджект Інтернешнл Україна" та компанії "Дженерал Проджектс", була радницею міністра оборони Степана Полторака, до цього - помічницею народного депутата IV скликання Олександра Біловола, який був головним санітарним лікарем України й обіймав посаду голови правління ДАК "Ліки України".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На шостому засіданні Ради асоціації Україна-ЄС обговорять політику безпеки ситуації на Донбасі і справи анексованого Криму

Угорщина ніколи не заперечувала європейської перспективи України

Путін доручив перевірити вирок активісту Котову, який виступав проти анексії Криму

Венедиктова просить нардепів не приходити в ДБР паралельно з допитом Порошенка

Пєсков: жодних змін курсу РФ на українському напрямку немає, ті, хто говорить про це, висловлюють особисту точку зору

Робота над законопроектом "Про всеукраїнський референдум" триває - Стефанчук

У Парижі на ура зустріли ідею міжпарламентського виміру "нормандського формату" - Медведчук

ДБР працює в інтересах РФ своєю позицією в справах щодо Керченської протоки та Мінських угод, вважає Порошенко

Лукашенку мобільний телефон приносить ад'ютант

Представник ОБСЄ зі свободи ЗМІ занепокоєний законопроектом Мінкультури про дезінформацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА