Політика

Посольство України звернулося до МЗС Угорщини через позначення центральним телеканалом території Криму частиною РФ

Посольство України в Угорщині у зв'язку з появою на центральному угорському телеканалі "М1" відеосюжету, в якому Крим позначено територією РФ, звернулося до телеканалу та Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини з вимогою виправити помилку.

"У зв'язку з появою на центральному угорському телеканалі "М1" відеосюжету, в якому Крим позначено територією РФ, посольство звернулося до телеканалу та до Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини з вимогою щодо виправлення напису", - повідомляє посольство України в Угорщині у Facebook у четвер.

У відомстві висловили сподівання, що зазначений випадок є непорозумінням, а не свідомою дією, враховуючи постійну і чітку підтримку Угорщиною територіальної цілісності України.

"Водночас ми не можемо залишати такі помилки без реагування. Очікуємо, що напис на відео, яке можна і зараз знайти в інтернеті, буде виправлений відповідно до міжнародного права та офіційної позиції Угорщини. Розраховуємо, що в подальшому подібні випадки не повторюватимуться", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ