21:13 06.12.2019

У 2021 році відбудеться оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС

1 хв читати
У 2021 році відбудеться оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що в 2021 році відбудеться оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

"Другим важливим завданням є оновлення Угоди про асоціацію, яке повинно відбутися в 2021 році. Ми зараз уважно вивчаємо всі пункти цієї угоди для того, щоб разом з нашими колегами зробити його максимально ефективним, зручним і успішним для обох сторін", - сказав Гончарук під час спільного прес-брифінгу з головою комітету Європарламенту із закордонних справ Девідом Макалістером в Києві в п'ятницю.

За його словами, український уряд зробить все від нього залежне, щоб наступний рік був максимально амбітним, максимально успішним для України на погляд європейської інтеграції.

"Зокрема, нас, звичайно, цікавить так званий промисловий безвіз - ACAA agreement - домовленості, які дозволять нашому бізнесу вільно торгувати з європейським колегами", - зазначив глава уряду.

Також Гончарук анонсував, що на 28 січня наступного року заплановано проведення Ради асоціації - перша зустріч в Брюсселі на рівні новопризначених прем'єр-міністра, уряду і глави Єврокомісії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимчасове припинення військової допомоги не лише виклик, але й можливість перезавантажити українсько-американські відносини - Фріз

Експрем'єри Яценюк, Ебботт, Більдт та Рийвас виступили із терміновим зверненням до Трампа

Мецола: ми підтримуємо Україну через наш обов’язок підтримувати безпеку Європи

В ЄК не коментують рішення Трампа зупинити допомогу Україні, але запевняють в непохитності підтримки з боку ЄС

Прем'єр Польщі про призупинення військової допомоги США Україні: звіти, що надходять з кордону, підтверджують заяви американської сторони

Україна вірить в щирість Трампа укласти мирну угоду, але вона потребує участі самої України та її президента – Шмигаль

Прем'єр Чехії: Рішення Трампа підкреслює нагальну потребу фундаментальних змін у поточній політиці Європи

МЗС Естонії: рішення США означає, що Європа повинна допомагати Україні більше і швидше, ніж раніше, щоб заповнити цю прогалину

Мелоні: Ми не будемо відправляти італійських солдатів в Україну

МЗС Польщі: рішення США призупинити військову допомогу Україні прийнято без консультацій та інформування союзників

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА