Інтерфакс-Україна
22:22 06.12.2019

Зеленський: Україна має "інший план" передачі їй контролю над кордоном, але я поки не буду говорити, що ми хочемо змінити Мінські угоди

1 хв читати
Зеленський: Україна має "інший план" передачі їй контролю над кордоном, але я поки не буду говорити, що ми хочемо змінити Мінські угоди

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що українська сторона має свій, "інший план" передачі їй контролю над кордоном з РФ на Донбасі, але поки він не став вдаватися в подробиці.

"Я точно говоритиму про кордон. У нас, скажу вам чесно, інший план з приводу кордону, яким чином це передається, як і коли Україна контролює свій кордон з Російською Федерацією", - сказав Зеленський в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна".

Відповідаючи на питання про те, чи хоче українська сторона змінити, принаймні, в цій частині Мінські угоди, президент сказав: "Чесно кажучи, не готовий зараз вам відповідати так на це питання".

"Тому що це може вплинути зараз просто на можливість ... хтось може зірвати просто зустріч в "нормандському форматі". Я не готовий зараз ризикувати можливістю цієї важливої для України зустрічі", - підкреслив Зеленський.

 

 

ОСТАННЄ

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА