14:17 12.12.2019

Зеленський обіцяє, що темп змін із ключових складових формули майбутнього для України в 2020 році тільки наростатиме

2 хв читати
Зеленський обіцяє, що темп змін із ключових складових формули майбутнього для України в 2020 році тільки наростатиме

Президент України Володимир Зеленський окреслив п'ять складових формули майбутнього для України: досягнення миру, ефективні інститути та прозорі правила гри, інвестиції, нова інфраструктура та народовладдя, й обіцяє, що за всіма цими напрямами темп змін у 2020 році тільки наростатиме.

"Формула майбутнього для України передбачає п'ять складових. І перша з них - звісно, мир. Без миру жодного розвитку бути не може. Тому ми не тягнутимемо час, не очікуватимемо, доки мирне вирішення впаде нам із небес, доки його принесуть нам на блюдечку зарубіжні партнери. Ми хочемо миру на наших умовах", - написав він у своїй статті "Вперед і вгору", яку буде опубліковано у спецвипуску журналу "Новое время" від 12 грудня під назвою "Світ у 2020".

Зеленський наголосив, що такий мир полягає в поверненні Україні територій і людей. "З припиненням обстрілів і справжнім, а не фейковим мирним процесом. І тому саме ми, а не хтось інший, зобов'язані діяти і домагатися мирних рішень", - зазначив він.

Президент зазначив, що Україні також потрібні ефективні інститути та прозорі правила гри, обов'язкові для всіх. "Перемога над корупцією і справедливі суди, рівність усіх перед законом і ліквідація привілеїв для обраних. Безумовний захист прав власності й жорсткі рамки повноважень, в які буде поставлено будь-якого чиновника - від президента до сільського старости", - заявив він.

За його словами, Україні конче необхідні інвестиції, для чого слід прибрати непрохідні бар'єри і непотрібні регуляції, які гальмують розвиток бізнесу, побудувати податкову систему, здатну стимулювати ініціативу, створити прозорі ринки, які не матимуть впливу "корупціонери і рейдери".

Зеленський звернув увагу на важливість якісно нової інфраструктури, причому не тільки доріг, але медичної та освітньої, цифрової та енергетичної, фінансової та комунальної інфраструктури.

Глава держави також вважає за необхідне забезпечити в Україні не декларативне, а реальне народовладдя, щоб люди могли впливати на рішення влади від рівня громади до президента.

"У цій формулі майбутнього немає більш чи менш важливих елементів. Ми так довго відкладали справжні зміни, що сьогодні повинні робити все і відразу. Не витрачаючи час на договірняки і корупційні схеми. Ми вже почали втілювати в життя цей підхід", - наголосив він.

Зеленський зазначив, що можна скільки завгодно сміятися над "турборежимом" роботи влади, але в країні відбуваються зміни, на які не наважувалися цілі покоління українських політиків.

"У 2020-му темп змін тільки наростатиме - за всіма п'ятьма напрямами. Зачароване коло розвитку розімкнули. І тепер тільки один шлях: вперед і вгору. Ну що, побігли!" - таким закликом він завершив свою статтю.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У зв'язку з посиленням обстрілів на Донбасі Україна зв'язуватиметься з партнерами з "нормандського формату"

Глава МЗС України обговорить питання передання Україні самописців літака "МАУ" з іранським міністром

Конфлікт на Донбасі може бути заморожений на десятиліття, як у Придністров'ї - Зайдік

ОБСЄ докладатиме всіх зусиль для досягнення повного стійкого припинення вогню на Донбасі

На економічний форум у Давос їдуть понад 20 українських нардепів

Зеленський: Я ніколи не прагнув би до президентства, якби не ставив за мету добитися миру на Донбасі

Джонсон заявив Путіну про неможливість нормалізації відносин, поки РФ не відмовиться від "дестабілізуючих дій"

Макрон стурбований перекиданням протурецьких найманців до Триполі

Генсек ООН закликав до ефективного і контрольованого припинення вогню в Лівії

Українські дипломати вимагають від британської поліції виключити тризуб з антитерористичного посібника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА