Інтерфакс-Україна
20:57 13.12.2019

Заступник керівника ОП Жовква обговорив із заступником держсекретаря МЗС Польщі подальший розвиток українсько-польських відносин

1 хв читати
Заступник керівника ОП Жовква обговорив із заступником держсекретаря МЗС Польщі подальший розвиток українсько-польських відносин

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква зустрівся із заступником державного секретаря Міністерства закордонних справ Польщі Марчином Пшидачем, сторони погодили графік заходів політичного діалогу на найвищому рівні.

"Марчин Пшидач підтвердив незмінну підтримку Польщею територіальної цілісності та суверенітету України й висловив готовність офіційної Варшави продовжувати тиск на Російську Федерацію з метою виконання Мінських домовленостей", - повідомляє прес-служба Офісу президента України.

Зазначається, що сторони обговорили пріоритетні напрями взаємодії в контексті реалізації європейських та євроатлантичних прагнень України. "Польща налаштована продовжувати активну підтримку нашої держави у цьому напрямі", - йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі також йшлося про основні питання двостороннього порядку денного, зокрема щодо реалізації домовленостей, досягнутих на рівні глав держав, а також під час засідання Консультаційного комітету президентів України та Польщі 5 листопада 2019 року у Львові.

"Обговорюючи проблематику вшанування спільної історичної пам’яті, Ігор Жовква наголосив, що Україна надала дозволи на проведення пошукових робіт та очікує на відповідні кроки з боку польської сторони щодо упорядкування місць української пам’яті на території Польщі", - зазначили в Офісі президента.

Окрім того, співрозмовники узгодили графік заходів політичного діалогу на найвищому рівні на найближчі місяці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА