15:01 19.12.2019

Візит до України держсекретаря США Помпео заплановано на початок січня 2020 року - Єрмак

2 хв читати
Візит до України держсекретаря США Помпео заплановано на початок січня 2020 року - Єрмак

Помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак повідомив про заплановану на початок січня 2020 року зустріч глави Української держави з державним секретарем США Майком Помпео.

"На початок січня у нас заплановано зустріч із держсекретарем США Майком Помпео. Думаю, що після цієї зустрічі буде більше ясності й з можливим майбутнім візитом президента Зеленського до США", - сказав Єрмак в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання, чи можна очікувати офіційного візиту Зеленського до США в наступному році.

Окрім того, за його словами, планується також візит Зеленського до Великої Британії. "Потім, я думаю, буде також звернуто увагу на Схід", - розповів Єрмак.

За його словами, в американському суспільстві "є стійка повага до президента Зеленського, який у складній ситуації зайняв дуже принципову, чесну, гідну позицію". Помічник глави Української держави зазначив, що таке ставлення відчувається з боку "представників обох партій" США.

Водночас він зазначив, що в медіапросторі США "кожного дня відбуваються якісь речі, але всім уже зрозуміло, що нова команда і президент Зеленський точно не мають жодного стосунку до всього цього". "Те, що відбувається, можна поділити на все, що було до нас, і все, що відбувається після того, як прийшли ми. І ось те, що відбувається після, - гідно", - наголосив Єрмак.

Повний текст інтерв'ю з Єрмаком буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна" у відкритому доступі

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА