Інтерфакс-Україна
14:38 23.12.2019

У США працюють над тим, щоб кваліфікована людина очолила посольство в Україні, - Тейлор

1 хв читати
У США працюють над тим, щоб кваліфікована людина очолила посольство в Україні, - Тейлор

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор повідомив, що коли він виїде з України, його обов'язки виконуватиме його заступник Крістіна Квін.

Під час онлайн-трансляції у Facebook у понеділок Тейлор також заявив, що у Вашингтоні працюють над тим, щоб дуже кваліфікована людина обійняла посаду посла США в Україні.

"Заступник глави місії Крістіна Квін дуже добре кваліфікована й готова вести справи з початку наступного місяця. Вона буде відповідальна за наше посольство в наступні кілька місяців, доки справжнього наступного посла буде обрано і потім відправлено до Сенату на затвердження", - сказав Тейлор.

Він підтвердив, що в США працюють над тим, щоб американське посольство в Києві очолила дуже кваліфікована людина.

"Я знаю, що вони працюють над тим, щоб дуже добре кваліфікована людина приїхала і замінила Крістіну. Вони прямо зараз працюють, щоб підготувати цю людину. Ця людина хоче приїхати", - зазначив він, додавши, що ця людина дуже віддана Україні.

Раніше видання Politico повідомило, що як претендентів на посаду посла США в Україні розглядають генерал-лейтенанта у відставці Кіта Дейтона і в.о. помічника держсекретаря США у справах Європи та Євразії Філіпа Рікера.

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА