Інтерфакс-Україна
12:24 24.12.2019

Кабмін прирівняє електронні сигарети й новітні тютюнові вироби до тютюнових засобів - Гончарук

1 хв читати
Кабмін прирівняє електронні сигарети й новітні тютюнові вироби до тютюнових засобів - Гончарук

Уряд на своєму засіданні ініціював зміни до законодавства, які впорядковують обіг електронних сигарет в Україні, зокрема прирівнюють електронні сигарети й новітні тютюнові вироби (тютюнові вироби для електричного нагрівання) до інших тютюнових засобів, повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Обіг таких сигарет має регулюватися відповідно до законодавства України. Поширюємо на електронні сигарети й новітні тютюнові вироби обмеження за рекламою. Ініціюємо заборону куріння таких сигарет у громадських місцях", - написав він у вівторок у своєму Telegram-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА