Інтерфакс-Україна
15:58 24.12.2019

Зеленський повідомив про звільнення голів Львівської та Закарпатської ОДА через відсутність результатів їхньої роботи

1 хв читати
Зеленський повідомив про звільнення голів Львівської та Закарпатської ОДА через відсутність результатів їхньої роботи

Президент України Володимир Зеленський повідомив про звільнення голів Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського та Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка.

"Я прийняв рішення звільнити двох голів обласних державних адміністрацій. Не через те, що вони якісь недосвідчені або нечисті на руку люди, а через те, що в цих двох областях ми не побачили жодних результатів", - сказав він на засіданні Ради розвитку громад і територій у вівторок.

Як повідомлялося, 5 липня Зеленський указами призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації та головою Львівської обласної державної адміністрації (ОДА) Маркіяна Мальського.

Ігор Бондаренко, 1964 року народження, уродженець Криму, підприємець із Мукачева, власник і засновник мережі кондитерських (ТМ "Торговий дім Bondarenko").

Маркіян Мальський, 35 років, адвокат, кандидат юридичних наук, голова західноукраїнської філії юридичної компанії Arzinger, автор трьох книг, понад 100 наукових і 300 публіцистичних статей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА