Інтерфакс-Україна
19:27 29.12.2019

Головуючий в ОБСЄ глава МЗС Словаччини привітав обмін утримуваними особами на Донбасі

1 хв читати
Головуючий в ОБСЄ глава МЗС Словаччини привітав обмін утримуваними особами на Донбасі

Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак привітав звільнення і обмін затриманими особами, пов'язаними з конфліктом на сході України.

"Обмін великої групи ув'язнених особливо важливий у цей святковий період. Сім'ї зможуть об'єднатися і провести час у сезон свят", - підкреслив голова ОБСЄ в прес-релізі, поширеному в неділю прес-службою ОБСЄ.

Лайчак нагадав сторонам про їх прихильність повного і всеосяжного припинення вогню до кінця 2019 року, підкріпленому виконанням усіх необхідних заходів щодо підтримки припинення вогню, а також іншими положеннями, погодженими в Парижі під час зустрічі на вищому рівні в нормандському форматі 9 грудня 2019 року.

"Я сподіваюся, що ми побачимо більше цих вкрай необхідних позитивних кроків у напрямку мирного врегулювання конфлікту в 2020 році", - додав він.

Головуючий в ОБСЄ запевнив у тому, що організація продовжить підтримувати врегулювання конфлікту в рамках свого мандата ОБСЄ за допомогою Тристоронньої контактної групи і Спеціальної моніторингової місії в Україні.

Лайчак також зазначив, що полегшення життя людей, які постраждали від кризи в Україні шляхом прийняття конкретних заходів є одним із пріоритетів Словацького головування в ОБСЄ в 2019 році. "Словаччина буде і надалі підтримувати Україну як члена Трійки ОБСЄ", - підкреслив він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА