Інтерфакс-Україна
11:54 31.12.2019

"Наш край" серед лідерів на виборах за партсписками на Дніпропетровщині, зазначають у партії

2 хв читати
"Наш край" серед лідерів на виборах за партсписками на Дніпропетровщині, зазначають у партії

За підсумками паралельного підрахунку, на перших виборах до Підгородненської міської ОТГ Дніпропетровської області "Наш край" отримав 15,05% голосів, посівши друге місце, повідомляє прес-служба партії "Наш край".

Перше місце посіла "Батьківщина", отримавши 15,78%, друге в партії "Наш край" - 15,05%; третє в "Громадянської позиції" - 14,91%.

Також до Підгородненської міської ОТГ пройшли "Слуга народу" (14,76%), РПЛ (12,47%), Опоблок (10,11%), "ОПЗЖ" (9,74%) і "ЄС" (7,23%).

Загалом "Наш край", "Батьківщину", "Громадянську позицію" і "Слугу народу" представлятимуть по чотири депутати, РПЛ і Опоблок - по три, "ОПЗЖ" і "ЄС" - по два.

29 грудня 2019 року перші місцеві вибори відбулися в шести об'єднаних територіальних громадах: у Дніпропетровській області - в трьох ОТГ (Червоненській сільській, Черкаській селищній, Підгородненській міській), у Львівській області - в одній ОТГ (Нежухівській сільській), у Сумській області - в одній ОТГ (Путивльській міській), у Чернівецькій області - в одній ОТГ (Кадубовецькій сільській).

Представники "Нашого краю" здобули перемогу за партійними списками на перших виборах в ОТГ, що відбулися 22 грудня. Тоді вибори за партійними списками відбувалися тільки в Полтавській області до Зіньківської міської об'єднаної територіальної громади. Список "Нашого краю" здобув підтримку 29% виборців (вісім із 22 мандатів у раді). Кандидати від партії перемогли в більшості округів - в 19 з 26, але через недосконалість законодавства "Наш край" отримав лише вісім мандатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА