Інтерфакс-Україна
11:04 03.01.2020

Програма мобільності молоді стартує у квітні 2020 року - Гончарук

1 хв читати
Програма мобільності молоді стартує у квітні 2020 року - Гончарук

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявляє, що програма мобільності молоді стартує у квітні 2020 року.

"Уряд створює умови, щоб молодь була соціально активною, самостійною. Ми хочемо побороти ситуацію, коли чи не більше ніж половина молодих людей за останні три роки не виїжджала за межі області. Мобільність - позитивно впливає і на економіку, і на продуктивність праці", - наводить слова Гончарука прес-служба уряду.

За його словами, на першому етапі буде розроблено нормативно-правову базу та концепції програми мобільності молоді, а з квітня 2020 року - запустяться пілотні проекти між кількома регіонами України.

"Повноцінно програма, яка підвищить самостійність, життєстійкість та спроможність молоді, запрацює до кінця року", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц очікує затяжної війни через небажання РФ вести переговори

Роздратування Трампа не видає його готовності тиснути на РФ санкціями - Климпуш-Цинцадзе

Китай ніколи не постачав зброю жодній зі сторін "конфлікту" в Україні - МЗС КНР

Трамп замислився над повним зняттям обмежень щодо використання західної зброї Україною

Глава МЗС Туреччини наприкінці тижня вирушить до Києва після зустрічей у Москві

Віце-канцлер ФРН не згоден зі зміною курсу щодо обмеження дальності зброї для України

США вирішать, чи запроваджувати санкції проти РФ, після вивчення її пропозицій щодо України

Рютте: Китай, Північна Корея та Іран допомагають Росії вести війну в Україні

Україна вважає надзвичайно важливим бути представленою на саміті НАТО у Гаазі - Сибіга

В ЄС обговорять стан верховенства права в Угорщині, рішень щодо до санкцій не очікується – високопосадовий європейський дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА