Інтерфакс-Україна
11:04 05.01.2020

Трамп погрожує Ірану новітньою зброєю

1 хв читати
Трамп погрожує Ірану новітньою зброєю

Якщо Іран зробить які-небудь дії, що загрожують США або їхнім громадянам, Вашингтон без вагань застосує проти Тегерана новітні види зброї, що обійшлися йому в $2 трлн, заявив президент США Дональд Трамп.

"Сполучені Штати тільки що витратили два трильйони доларів на військову техніку. Ми найбільші і, безумовно,найкращі у світі! Якщо Іран нападе на американську базу або на будь-яку іншу американську базу, ми надішлемо їм частину цього абсолютно нового прекрасного обладнання... і без вагань!"- написав він у своєму твіттері.

Дещо раніше він попередив, що США готові завдати удари по 52 іранських об'єктах, якщо Тегеран проведе атаки, націлені проти американців або американських об'єктів.

"Нехай це буде попередженням: якщо Іран завдасть удару по американцям або американським об'єктам, то ми обрали 52 іранські мішені, що символізують 52 заручників, захоплених Іраном багато років тому", - написав Трамп у Твіттері.

За словами Трампа, "деякі обрані об'єкти - дуже високого рівня і важливі для Ірану та іранської культури".

"І ми дуже швидко і дуже сильно вдаримо по цих мішенях, по Ірану. США більше не хочуть чути погроз!", - додав американський президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА