Інтерфакс-Україна
16:51 11.01.2020

Прем'єр Великої Британії зауважив, що зізнання Ірану стосовно українського літака - це важливий крок

1 хв читати
Прем'єр Великої Британії зауважив, що зізнання Ірану стосовно українського літака - це важливий крок

Той факт, що Іран визнав свою причетність до аварії українського лайнера, є важливим першим кроком, необхідно міжнародне розслідування, заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, чиї слова наводить у суботу газета The Guardian.

"Визнання Іраном того, що рейс 752 Міжнародних авіаліній України був помилково збитий його власними збройними силами - важливий перший крок", - йдеться в заяві Джонсона.

За його словами, трагедія з літаком "тільки підкреслює важливість деескалації напруженості в регіоні".

"Ми всі бачимо, що подальший конфлікт призведе до ще більших втрат і трагедій. Необхідно, щоб всі лідери тепер йшли дипломатичним шляхом", - наголосив Джонсон.

Він пообіцяв, що влада Великої Британії зробить все, щоб підтримати сім'ї чотирьох підданих країни, що згинули в авіакатастрофі. Після інциденту слід провести повне, прозоре та незалежне міжнародне розслідування, наголосив Джонсон, і повернути на батьківщину тіла тих, хто загинув.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА