Інтерфакс-Україна
13:33 13.01.2020

Понад 40% опитаних киян позитивно оцінюють зміни в столиці за останні роки - опитування "Інтер-акція"

1 хв читати
Понад 40% опитаних киян позитивно оцінюють зміни в столиці за останні роки - опитування "Інтер-акція"

43,3% опитаних киян позитивно оцінюють зміни в Києві, які відбулися за останні роки, свідчать результати опитування, яку провела громадська організація "Центр суспільного розвитку "Інтер-акція".

Зокрема, 15,5% відповіли, що оцінюють зміни позитивно, 27,8% - швидше позитивно, 26,8% - швидше негативно, 14,4% - негативно, а 15,5% не змогли відповісти.

Респондентам також запропонували оцінити за шкалою від одного (незадовільно) до п’яти (відмінно) роботу місцевого голови.

Так, 15,8% опитаних поставили меру столиці Віталію Кличку один бал, 21,8% - два бали, 28,7% - три бали, 19,8% -чотири бали і 4% - п’ять балів, а 9,9% не змогли відповісти.

Дослідження проводилося з 8 до 11 січня. В опитуванні брали участь 1,5 тис. респондентів віком від 18 і більше років, що проживають в Києві. Опитування проводилося в формі індивідуального інтерв'ю. Теоретична похибка не перевищує 2,5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА