Інтерфакс-Україна
16:51 13.01.2020

Зеленський підписав закон про особливості роботи парламентських ТСК

1 хв читати
Зеленський підписав закон про особливості роботи парламентських ТСК

 Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про тимчасові слідчі комісії та тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України" №400-IX, який парламент ухвалив 19 грудня 2019 року з пропозиціями глави держави.

Як повідомляється на офіційному сайті президента, закон визначає повноваження, порядок створення та роботи тимчасових слідчих комісій і тимчасових спеціальних комісій (ТСК) парламенту. Відповідно до закону, ТСК створюється з числа народних депутатів для підготовки та попереднього розгляду питань, а також для підготовки й доопрацювання законопроектів та інших актів ВР на правах головного комітету, якщо предмет правового регулювання таких проектів не належить до предметів відання комітетів, що існують.

Згідно з документом, члени слідчої комісії та створені нею робочі групи здійснюють перевірку фактів і обставин і безпосередньо в місцях їх виникнення, і шляхом витребування відповідних документів і матеріалів, отримання показань, пояснень. Слідча комісія не може утворюватися з питань здійснення правосуддя судом; встановлення наявності чи відсутності вини особи у вчиненні кримінального правопорушення; питання, що є предметом діяльності іншої слідчої комісії.

Закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поки Путін зайнятий відправкою російських ніг для вторгнення в інші країни, він ставить росіян усередині країни на коліна економічно - Сибіга

Адвокати Порошенка заявили про фальсифікацію документів для санкцій проти нього

Латвія запроваджує заборону на купівлю нерухомості громадянами та юрособами РФ і Білорусі

Путін вдає, що пропонує послуги у припиненні війни на Близькому Сході, водночас відмовляючись припинити атаки по Україні - Сибіга

Порошенко наполягає на скасуванні указу про санкції проти нього, бо за 5 місяців не надані підстави

Рада припинила повноваження нардепа Довгого

Трамп у розмові з Путіним попросив його "розібратися з Росією", а не з Близьким Сходом

Більшість українців вважають санкції проти Порошенка спробою влади відволікти увагу від складної ситуації на фронті – КМІС

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА