Інтерфакс-Україна
07:46 15.01.2020

Гончарук доручив у двотижневий термін подати на розгляд Кабміну план переатестації співробітників держподаткової

1 хв читати
Гончарук доручив у двотижневий термін подати на розгляд Кабміну план переатестації співробітників держподаткової

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук доручив підготувати проведення переатестації всіх співробітників Державної податкової служби України у зв'язку з виявленням фактів корупції в управлінні ДПС в Одеській області.

"Ми не дозволимо нікому в новій податковій вимагати гроші у підприємців і прикриватися "дахом". Усі корупційні прояви в державних органах будуть знищені в корені. Якщо раніше подібні ситуації були нормою, то зараз цього не буде. Судячи з того, що ця історія трапилася недавно - далеко не всі державні службовці усвідомили, що правила змінилися", - написав Гончарук на своїй сторінці в Фейсбуці.

Прем'єр зазначив, що розслідування таких випадків буде максимально публічним, щоб люди знали в обличчя хабарників і корупціонерів.

Гончарук доручив керівнику ДПС Сергію Верланову поїхати на місце події, розібратися в ситуації і доповісти про результати. Також провести перевірку доброчесності та відповідності антикорупційного законодавства керівників територіальних органів ДПС та її Центрального апарату.

Крім того, в двотижневий термін розробити і подати Кабміну план переатестації всіх співробітників державної податкової служби.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА