Інтерфакс-Україна
12:43 15.01.2020

ВР у середу не розглядатиме законопроект про зміни до Конституції щодо децентралізації

1 хв читати
ВР у середу не розглядатиме законопроект про зміни до Конституції щодо децентралізації

Народний депутат фракції "Голос" і перший заступник голови комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Роман Лозинський заявляє, що Верховна Рада не розглядатиме в середу президентський законопроект №2598 "про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)".

"Цей законопроект був першим на порядку денному сьогодні, проте його не було винесено на голосування. Причиною є консультації всередині самої фракції "Слуга народу". Я сподіваюся, що цей законопроект не лише не голосуватимуть сьогодні, а й почують понад 250 представників місцевого самоврядування, експертів і профільні асоціації та врахують їхню позицію під час роботи над таким важливим документом", - сказав Лозинський у коментарі "Інтерфакс-Україна" в середу вдень у кулуарах парламенту.

Варто зазначити, що на момент початку ранкового пленарного засідання в середу, внесення законопроекту №2598 "про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" до порядку денного і голосування за його направлення до Конституційного Суду було першим пунктом плану роботи Верховної Ради на середу, 15 січня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА