Інтерфакс-Україна
13:47 15.01.2020

Кабмін призначив заступників голів Нацагентства держслужби та Міграційної служби - нардеп Гончаренко

1 хв читати
Кабмін призначив заступників голів Нацагентства держслужби та Міграційної служби - нардеп Гончаренко

Кабінет Міністрів України призначив двох заступників голови Національного агентства з питань державної служби та заступника голови Державної міграційної служби, повідомив депутат Верховної Ради від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

Зокрема, Гончаренко у своєму Telegram-каналі в середу повідомив, що уряд призначив заступниками голови Нацагентства з питань держслужби Наталію Шимко та Олену Дрощенко, а також заступником голови Міграційної служби Сергія Донського.

Крім того, уряд звільнив із посади заступника голови Державного агентства з питань електронного урядування України Валерія Бакала.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент намагається перекрити парламентську кризу воєнною риторикою - Фріз

Порошенко про парламентську кризу: депутати влаштували італійський страйк, час створити коаліцію національної єдності

Зеленський обговорив із президентом Португалії спільне виробництво зброї та шлях України до ЄС

Європа мала б погодитись допомогти США на Близькому Сході, але за умов зміни політики щодо України - голова МКБ

Рада ЄС назвала РФ джерелом гібридних загроз для Євросоюзу та має намір посилити можливості протидії таким загрозам

Мадяр заявив, що не підтримує порушників закону як з числа цивільних, так і серед працівників ТЦК

Франція розширила санкції на 9 воєнних злочинців з РФ та 4 пропагандистів - МЗС

Українці довіряють Євросоюзу як інституції більше, ніж жителі країн ЄС, – опитування

До 50% знизилась частка українців, які підтримують референдум щодо мирної угоди, - КМІС

Туреччина не визнає анексію Криму і рішуче підтримує територіальну цілісність України – заява МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА