Інтерфакс-Україна
15:12 16.01.2020

Порошенко вважає, що Путін планує залишатися при владі в РФ і не має наміру завершувати війну з Україною

1 хв читати
Порошенко вважає, що Путін планує залишатися при владі в РФ і не має наміру завершувати війну з Україною

Відставка російського уряду не має жодного значення для взаємин з Україною, оскільки реально влада продовжує перебувати в руках президента РФ Володимира Путіна, переконаний лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент України Петро Порошенко.

"Моя абсолютно тверда позиція - в Росії немає уряду, в Росії немає парламенту, Думи, немає Федеральних зборів. Вся влада в руках однієї людини. Прізвище та ім'я цієї людини ви дуже добре знаєте. Тому відставка або призначення нового російського уряду мене абсолютно не цікавить і не має цікавити українців", - сказав Порошенко, коментуючи послання Путіна Федеральним зборам РФ і відставку російського уряду.

"З цього послання я роблю висновки, що Путін не планує завершувати війну з Україною", - наголосив політик.

Також він вважає, що Путін має намір залишатися при владі "завжди", на що і націлені запропоновані ним зміни в Конституції.

Порошенко порекомендував ретельно розглянути проект змін до Конституції РФ, адже, на його думку, вони становлять пряму загрозу безпеці нашої країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Раді пропонують внести зміни до Виборчого кодексу щодо оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Саміт Трампа і Путіна в п’ятницю має призвести до припинення вогню – глава МЗС Франції

Туск: нагнітання напруги у стосунках України та Польщі – це путінський сценарій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА