Інтерфакс-Україна
06:51 18.01.2020

Українська делегація в ПАРЄ продовжить роботу

1 хв читати
Українська делегація в ПАРЄ продовжить роботу

Народний депутат з фракції "Голос" Рустем Умеров заявив, що українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи продовжуватиме свою роботу, повідомила прес-служба політсили в Фейсбуці.

"Я вважаю, некоректно говорити, що ми "повертаємося" в ПАРЄ - ми просто продовжимо там свою роботу. Ніхто ПАРЄ не залишав - наша делегація тільки вийшла із залу", - сказав Умеров.

У прес-службі зазначається, що оскільки до складу ПАРЄ знову взяли російську делегацію, незважаючи на невиконання поставлених перед нею "конкретних умов", українська делегація також продовжить роботу.

"Росії висували конкретні умови, але вона їх не виконала. І при цьому російська делегація знову опинилася в залі ... Тут немає такого антагонізму, що "хтось втомився від України". Головне - щоб ми не втомилися. Це проблеми нашої країни. А якщо хтось втомився - нехай йде відпочиває. За нашу країну повинні битися ми, а не хтось інший", - сказано в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА