Інтерфакс-Україна
09:42 23.01.2020

Українська делегація на чолі із Зеленським вирішила передати свої місця на Всесвітньому форумі пам'яті Голокосту в Ізраїлі людям, які пережили цю трагедію

1 хв читати
Українська делегація на чолі із Зеленським вирішила передати свої місця на Всесвітньому форумі пам'яті Голокосту в Ізраїлі людям, які пережили цю трагедію

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що після прильоту української делегації до Ізраїлю на Всесвітній форум пам'яті Голокосту вони дізналися, що через величезний інтерес до події та обмежену кількість місць важко потрапити багатьом із тих, хто пережив цю трагедію, у зв'язку з чим ухвалили рішення передати свої місця цим людям.

"Вирішили передати моє місце та місця делегації України цим мужнім, унікальним людям. Преса повідомляє, що так само вчинили деякі міністри ізраїльського уряду. Вважаю, що це правильно. До того ж це жодним чином не скасовує вшанування пам'яті жертв однієї з найстрашніших трагедій ХХ століття делегацією України. Ми братимемо участь у всіх передбачених заходах і проведемо заплановані зустрічі з президентом, прем'єр-міністром і спікером Кнесету Держави Ізраїль", - написав Зеленський у четвер вранці на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Як повідомлялося, президент України 23-24 січня здійснює робочий візит до Ізраїлю для участі в пам'ятних заходах у рамках Всесвітнього форуму Голокосту.

"23-24 січня президент України Володимир Зеленський відвідає з робочим візитом Державу Ізраїль для участі у пам'ятних заходах у рамках Всесвітнього форуму Голокосту, присвяченого 75-й річниці визволення концтабору Аушвіц", - йдеться у повідомленні Офісу президента України.

Програма візиту також передбачає переговори Зеленського з керівництвом Ізраїлю та зустріч із представниками ізраїльських ділових кіл.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада роз’яснила підпорядкування структур КМДА та КМВА

Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА