Інтерфакс-Україна
15:21 27.01.2020

Зеленський вважає, що Україна та Польща змогли знизити градус емоцій навколо проблемних питань минулого

1 хв читати
Зеленський вважає, що Україна та Польща змогли знизити градус емоцій навколо проблемних питань минулого

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Україна та Польща змогли знизити градус напруженості навколо важких сторінок спільного минулого.

"Нам вдалося знизити градус емоцій навколо трагічного спільного минулого", - сказав він на спільному брифінгу з президентом Польщі Анджеєм Дудою в понеділок в Освенцімі.

Зеленський нагадав, що Україна зняла мораторій на пошуково-ексгумаційні роботи в польських похованнях на своїй території, після чого експерти з Польщі виконали перші розкопки у Львівській області.

"Очікуємо, що Польща відновить пошкоджену українську могилу на горі Монастир і візьме її під захист", - зазначив він.

У свою чергу Дуда подякував Зеленському, що тепер багато історичних питань між країнами, які раніше були проблемними, послідовно та спокійно вирішуються. Зокрема, відзначив дозвіл з української сторони на проведення ексгумаційних робіт у польських похованнях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

Київ та Відень посилять співпрацю для запуску Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України

Мерц звернувся до Словаччини з проханням приєднатися до 18-го пакету санкцій проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА