Інтерфакс-Україна
20:00 28.01.2020

Нетаньягу готовий використовувати американський план щодо Близького Сходу для прямих переговорів з палестинцями

1 хв читати
Нетаньягу готовий використовувати американський план щодо Близького Сходу для прямих переговорів з палестинцями

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу готовий використовувати план США з близькосхідного врегулювання як основу для переговорів з палестинцями, заявив у вівторок американський президент Дональд Трамп, під час виступу в Білому домі.

"Вчора прем'єр-міністр Нетаньягу повідомив мені, що він готовий використовувати план як основу для прямих переговорів ... з палестинцями", - сказав Трамп.

"Сьогодні Ізраїль робить величезний крок назустріч мирному врегулюванню", - підкреслив Трамп.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА