Інтерфакс-Україна
17:15 03.02.2020

Ердоган: Туреччина не визнає незаконної анексії Криму

1 хв читати
Ердоган: Туреччина не визнає незаконної анексії Криму

Президент Турецької Республіки Реджеп Таїп Ердоган заявляє, що Туреччина підтримує територіальну цілісність України включно з Кримом.

"Ще раз хочу наголосити, що Туреччина не підтримує незаконної анексії Криму. Туреччина підтримує територіальну цілісність України включно з Кримом", - сказав Ердоган на спільній зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським та представниками ЗМІ у понеділок.

Президент Туреччини також наголосив, кажучи про переговори в Києві: "Ми також торкнулися теми національних меншин, таких як гагаузи. Після захоплення Криму, після незаконної анексію Криму кримські татари були змушені залишити свою батьківщину, і ми стежимо за цим процесом. Ми продовжуватимемо допомагати кримським татарам".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп пригрозив Маску "дуже серйозними наслідками" за фінансування демократів - ЗМІ

Зеленський про введення санкцій проти РФ: Трамп повинен це зробити

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА