Інтерфакс-Україна
17:42 03.02.2020

Туреччина забезпечить житлом майже п'ятсот сімей кримських татар - Ердоган

1 хв читати
Туреччина забезпечить житлом майже п'ятсот сімей кримських татар - Ердоган

Влада Туреччини ухвалила рішення про забезпечення житлом майже п'ятсот сімей кримських татар, заявляє Президент Турецької Республіки Реджеп Таїп Ердоган.

"Хочу сказати, що майже п'ятсот сімей вирішили забезпечити житлом. І я сказав про це міністру фінансів, і він проведе відповідні переговори зі своїм українським візаві. Буде встановлено кошторис, і повністю побудовано житло для цих сімей, я в цьому впевнений", - сказав він на брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським у Києві в понеділок, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" щодо турецької допомоги у зв'язку з анексією Росією Кримського півострова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА