11:44 04.02.2020

Зеленський є єдиним політиком із позитивним балансом довіри українців -соцопитування

1 хв читати
Зеленський є єдиним політиком із позитивним балансом довіри українців -соцопитування

 Рейтинг довіри українців до президента України Володимира Зеленського наприкінці січня становив 59%, завдяки чому він став єдиним українським політиком із позитивним балансом цього показника, свідчать дані опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг".

"Лідером за довірою є президент Володимир Зеленський: довіряють йому 59%, не довіряють - 32%", - йдеться в оприлюднених у вівторок результатах опитування, проведеного "Рейтингом" протягом 22-26 січня 2020 року.

Соціологи зазначають, що рівень довіри до інших ключових політиків має негативний баланс.

Так, спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову довіряють 26%, не довіряють - 44% респондентів, лідеру парламентської фракції "Опозиційна платформа - За життя" Юрію Бойку - 25% і 56% відповідно, лідеру партії "Голос", нардепу однойменної фракції Святославу Вакарчуку - 22% і 62%, прем'єр-міністру Олексію Гончаруку - 20% і 53%, лідеру партії і парламентської фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко - 20% і 73%, п'ятому президенту України, лідеру партії "Євросолідарність" Петру Порошенку - 15% і 78%.

Соціологічне дослідження було проведено 22-26 січня 2020 року, аудиторія дослідження - населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше ніж 2,0%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА