Інтерфакс-Україна
14:55 05.02.2020

У "Євросолідарності" заявили про переслідування патріотів в Україні, нагадавши про часи Януковича

1 хв читати
У "Євросолідарності" заявили про переслідування патріотів в Україні, нагадавши про часи Януковича

Фракція "Європейська солідарність" у Верховній Раді заявляє про переслідування українців-патріотів з боку представників влади.

"Важко повірити, але ми з кожним тижнем стаємо свідками все більшої кількості фактів переслідування українських атошників, які воювали за Україну і воюють на сході, українських волонтерів та українських патріотів", - заявив народний депутат Андрій Парубій (фракція "Європейська солідарність") на пленарному засіданні в середу.

Він стверджує, що нинішня влада переслідує члена команди "Європейська солідарність" Софію Федину за те, що вона висловила свою позицію щодо влади.

За словами нардепа, такі часи вже були за президентства Віктора Януковича. "Кому ви кричите ганьба?! Ви кричите ганьба тим правоохоронним органам, якими керують із Офісу президента, ... які переслідують лише за те, що патріоти-українці мають іншу думку, і можуть критикувати діючу владу", - зазначив Парубій.

Він наголосив, що досвід Януковича демонструє, що "все це дуже погано закінчується".

Парубій також повідомив що в середу викликано на допит до Державного бюро розслідувань членів фракції "Європейська солідарність" Михайла Забродського і Яну Зінкевич.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

Україні слід припинити гратися з проросійськими силами — нардеп Сірко про уроки виборів у Молдові

Україна завершила процес скринінгу законодавства – єврокомісарка

Зеленський порушував питання передачі Україні Tomahawk на зустрічі з Трампом, рішення ще не прийнято - Келлог

Президент Польщі пропонує криміналізувати заперечення "злочинів", скоєних українськими націоналістами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА