Інтерфакс-Україна
12:09 06.02.2020

Нацрада з телерадіомовлення хоче повністю заборонити мовлення радіо "Прямий ФМ" - нардеп Княжицький

1 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення хоче повністю заборонити мовлення радіо "Прямий ФМ" - нардеп Княжицький

В Україні триває наступ на незалежні ЗМІ, зокрема у четвер Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, фактично підконтрольна Офісу президента, може скасувати ліцензію на мовлення радіостанції "Прямий ФМ", сигнал якої приймають жителі тимчасово окупованих територій України, заявив народний депутат фракції "Європейська солідарність" Микола Княжицький.

"Сьогодні Національна рада розглядатиме питання про позбавлення мовлення радіо "Прямий ФМ". Це абсолютно незаконно. Це справді безпрецедентний крок, тому, що це радіо веде мовлення. І лише в двох невеличких містах радіо з технічних причин не запустилося, тому і звернулося до Національної ради забрати ліцензії в цих двох містах. А під цим приводом Нацрада хоче повністю заборонити мовлення радіо "Прямий ФМ", яке веде мовлення, зокрема, й на окупованих територіях. Це абсолютно ганебна і протизаконна спроба", - наводить в четвер слова політика прес-служба "Євросолідарності".

Народний депутат заявив, що останнім часом відбувається збільшення тиску на засоби масової інформації.

"Також ми стурбовані тим, що вчора відбувалось на каналі "1+1". Ми переконані, що розслідувати незаконне прослуховування прем’єр-міністра вкрай необхідно. Але те, що вчора відбувалось на телеканалі, – це є прямий тиск на свободу слова. Так само, як і сьогоднішнє намагання Нацради позбавити радіомовлення "Прямий ФМ", - зазначив Княжицький.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС може відключити 20 російських банків від SWIFT, а граничну ціну на нафту знизити до $45 – ЗМІ

Трамп підписав низку указів щодо розвитку ядерної енергетики та науки в США – Білий дім

Україна хотіла б, аби до зустрічі Зеленського з Путіним долучився Трамп

Відмова РФ від участі у переговорах у Ватикані свідчить про неготовність Москви до миру – нардеп Фріз

"Євросолідарність" зареєструвала законопроєкт про персональну відповідальність членів РНБО за незаконні рішення щодо санкцій

Бажання РФ створити "буферну зону" це крок до нової ескалації - член комітету Ради з питань нацбезбеки

Трамп запропонував ввести мито в 50% на товари з ЄС

Вибори в Україні стануть оптимальним варіантом для підписання мирної угоди - Лавров

МЗС України: Заяви Путіна щодо "буферної зони" доводять наочно, що саме Росія є перешкодою для мирних зусиль

Раді пропонують дозволити нардепам обіймати посади членів Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА