Інтерфакс-Україна
11:24 07.02.2020

У "Слузі народу" мають намір скоротити час розгляду законопроекту про ринок землі

1 хв читати
У "Слузі народу" мають намір скоротити час розгляду законопроекту про ринок землі

 Розгляд парламентом законопроекту №2078 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення" може зайняти від трьох до п'яти пленарних тижнів, заявив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

"Ми вчора порахували приблизно і вийшло від трьох до п'яти пленарних тижнів. Ми послідовно заявляємо, що нас не влаштовує такий темп. Ми не можемо в тих умовах, в яких нині перебуває Україна, дозволити собі два-три місяці розглядати один законопроект", - сказав Корнієнко в п'ятницю журналістам у кулуарах парламенту.

Він додав, що наступного тижня необхідно буде вести дискусію між фракціями про подальший розгляд законопроекту №2078 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський спробує використати тиск США на РФ для припинення війни – ЗМІ

Філатов заявив про ризик колапсу комунального господарства через проєкт держбюджету-2026

В ЄК назвали чотири принципи як основу для запропонованих варіантів фінансування України на 2026-2027рр

Листи за відставку уряду підписали вже 63 депутати з різних фракцій — Герасимов

Партії "Батьківщина" та "Євросолідарність" закликають до відставки Кабміну і формування коаліційного уряду

"Європейська солідарність" заблокувала трибуну Ради

Грем: Закон про санкції проти Росії надасть Трампу більше інструментів для припинення кровопролиття в Україні

Порошенко наполягає на гарантіях ненападу з боку влади на НАБУ та САП та на перезавантаженні ДБР

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА