Інтерфакс-Україна
13:58 07.02.2020

Із законопроектом про ринок землі продовжать працювати 18 лютого, розглянуто 216 поправок із 4 тисяч

1 хв читати
Із законопроектом про ринок землі продовжать працювати 18 лютого, розглянуто 216 поправок із 4 тисяч

 Народні депутати призупинили розгляд у другому читанні законопроекту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" на пленарному засіданні в п'ятницю і розпочали розгляд інших питань порядку денного.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", нині вже розглянуто 216 поправок до законопроекту №2178-10. Депутати продовжать роботу над законопроектом наступного пленарного тижня 18-21 лютого.

Згідно з календарним планом третьої сесії Верховної Ради IX скликання, 10-14 лютого депутати працюють у комітетах та комісіях.

Як раніше повідомлялося, під час підготовки до другого читання законопроекту про ринок землі запропоновано 4018 поправок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА