Інтерфакс-Україна
15:24 07.02.2020

Арахамія вважає, що збитки за зламаний Тимошенко мікрофон має бути відшкодовано

1 хв читати
Арахамія вважає, що збитки за зламаний Тимошенко мікрофон має бути відшкодовано

Фракція "Батьківщина" має компенсувати збитки за зламаний мікрофон голови Верховної Ради, вважає голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Я вважаю, що "Батьківщина" має просто компенсувати ці втрати... А з точки зору моральної, я вважаю, що вони мають заплатити в десятиразовому розмірі", - сказав Арахамія журналістам у кулуарах ВР у п'ятницю.

Водночас він зазначив, що не має наміру звертатися щодо цієї ситуації до регламентного комітету. "Я не подаватиму до регламентного комітету на Тимошенко", - сказав Арахамія.

Як повідомлялося, в четвер під час блокування президії Верховної Ради під час розгляду законопроекту про ринок землі лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко зламала мікрофон, поранивши собі палець.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА