22:22 10.02.2020

Єрмак очікує, що дата візиту Зеленського в США стане відома найближчим часом, і це буде історичний візит

2 хв читати

Помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак зазначає, що дати офіційного візиту глави української держави в США наразі немає, але очікує, що вона може з'явитися найближчим часом.

"Дат, як і раніше, немає. Пан Помпео сказав, що вони повинні з'явитися найближчим часом. Я думаю, що цей візит (держсекретаря США Майка Помпео до Києва - ІФ) зміцнив той розвиток українсько-американських відносин, хорошу тенденцію, яка намітилася", - сказав він в інтерв'ю програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на телеканалі "Україна 24".

Єрмак вважає, що візит Помпео став ще одним кроком, який показує вихід українсько-американських відносин на новий рівень. "Я думаю, що там у них (в США - ІФ) зараз закінчаться всі їх внутрішні процедури, пов'язані з імпічментом тощо. Я думаю, що найближчим часом ми повинні отримати дати візиту. І я абсолютно впевнений, що це буде історичний візит президента Зеленського в Сполучені Штати", - переконаний він.

Помічник президента України знову вказав, що "все, що пов'язано з розмовами навколо "Бурісми", втручання в вибори, нас, президента Зеленського, жодним чином не стосується".

"Це все відбувалося до нас, і ми отримали це у спадок. І та принципова, чесна щира позиція президента, яку він зайняв, я точно знаю, викликає величезну повагу, як зі сторони республіканців, так і з боку демократів", - підкреслив Єрмак.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Побудова європейської архітектури безпеки без суверенної та демократичної України неможлива - Разумков на зустрічі з міністром оборони ФРН

Реформа КС має відбуватися швидко й окремо від реформи судової системи України - Стефанчук

Разумков: Рішення КС призведе до розбалансування вертикалі влади

Через блокування підрахунку голосів влада намагається змінити результати виборів - Турчинов

Зеленський про загрози рішення КС: У нас не буде грошей і підтримки

Данілов після рішення КС побачив аналогії з подіями 2010-2014 років

Фінансова допомога ЄС Україні пов'язана з антикорупційною архітектурою, влада має зробити кроки для відновлення умов її ефективного функціонування

Зеленський ініціював внесення законопроекту про відновлення доброчесності конституційного судочинства в Україні

Тимошенко закликала не цькувати КС, а ухвалити законопроект "Батьківщини" для розблокування антикорупційних органів

Посли G7 стривожені зусиллями скасувати антикорупційні реформи: Україна не повинна повертатися в минуле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА