11:45 14.02.2020

Законопроект про військову поліції буде подано до ВР до 22 лютого - заступник міністра оборони

1 хв читати
Законопроект про військову поліції буде подано до ВР до 22 лютого - заступник міністра оборони

Проект закону про створення в Україні військової поліції, який розробляють у Міністерстві оборони країни, буде подано до Верховної Ради до 22 лютого 2020 року, заявив заступник глави оборонного відомства Олександр Поліщук.

"Ми усвідомлюємо, що запізнюємося з підготовкою цього законопроекту, але водночас ми вважаємо, що він надійде вчасно, до кінця наступного тижня", - заявив Поліщук у п'ятницю на засіданні комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної Ради.

На уточнювальне запитання від депутата Ірини Верещук ("Слуга народу") про те, чи відбудеться внесення законопроекту до 22 лютого 2020 року, заступник міністра відповів ствердно. Він зазначив, що наразі з приводу функцій і повноважень військової поліції тривають дискусії.

"Є деяка дискусія того, як має виглядати військова поліція: чи має бути у неї функція слідства чи ні? Це те питання, яке ми на горизонтальному рівні допрацьовуємо з нашими колегами з інших міністерств", - додав Поліщук.

Раніше глава Військової служби правопорядку підполковник Володимир Потапов заявив, що законопроект про створення військової поліції в системі Міністерства оборони має потрапити до ВР до 31 березня 2020 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА