Інтерфакс-Україна
13:19 18.02.2020

Засідання Радбезу ООН щодо Мінських угод відбудеться у вівторок у Нью-Йорку з ініціативи РФ

1 хв читати
Засідання Радбезу ООН щодо Мінських угод відбудеться у вівторок у Нью-Йорку з ініціативи РФ

У вівторок у Нью-Йорку відбудеться засідання Ради безпеки ООН, де буде обговорено виконання Мінських угод. Початок засідання, ініційованого делегацією Росії, заплановано на 22:00 (за київським часом), повідомляється в графіку трансляцій на сайті ООН.

Як повідомлялося, в четвер, 20 лютого, з ініціативи України Генеральна Асамблея ООН проведе спеціальне засідання щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України. У дискусії візьме участь міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

У МЗС назвали ініціативу РФ провести засідання напередодні цієї події "очікуваним, традиційним і перевіреним трюком російської дипломатії, спрямованим на розпорошення уваги світової спільноти, зміщення акцентів, формування паралельних політичних реальностей". Представники України візьмуть участь в обох заходах, зазначили в міністерстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА