Інтерфакс-Україна
18:46 18.02.2020

ВР у вівторок розглянула 260 поправок до законопроекту про ринок землі і жодну не підтримала

1 хв читати
ВР у вівторок розглянула 260 поправок до законопроекту про ринок землі і жодну не підтримала

Народні депутати у вівторок продовжили розгляд у другому читанні законопроекту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

На момент закриття пленарного засідання о 18:15 депутати зупинилися на 480-й правці з 4018, запропонованих до законопроекту. За вівторок було розглянуто понад 260 пропозицій.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", у вівторок депутати не підтримали жодної із запропонованих поправок.

Значна частина поправок, на яких наполягали депутати з фракцій "Батьківщина" та "Опозиційна платформа - За життя", стосувалася пропозицій зняти з розгляду або не ухвалювати законопроект до проведення всеукраїнського референдуму.

У середу депутати продовжать розгляд поправок до законопроекту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА