Інтерфакс-Україна
13:32 19.02.2020

Корнієнко заперечує інформацію про домовленості "Слуги народу" з іншими фракціями щодо законопроекту про ринок землі

1 хв читати
Корнієнко заперечує інформацію про домовленості "Слуги народу" з іншими фракціями щодо законопроекту про ринок землі

У парламентській фракції "Слуга народу" не ведуть таємних переговорів з іншими політичними силами, представленими в парламенті, для прискорення розгляду в другому читанні законопроекту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законів про обіг земель сільськогосподарського призначення", заявив перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко.

"Підкилимних домовленостей ніхто ні з ким не проводить... Ми можемо закликати тільки до совісті колег із парламенту", - заявив Корнієнко журналістам, реагуючи на публікації в анонімних Telegram-каналах про досягнення домовленостей "Слуги народу" з фракцією "Опозиційна платформа - За життя" і відкликання останньою своїх поправок до законопроекту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Порошенку виїжджати за кордон – адвокат

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА