Інтерфакс-Україна
11:52 20.02.2020

Трамп назвав ганьбою втрату культурної ідентичності Європи через мігрантів

1 хв читати
Трамп назвав ганьбою втрату культурної ідентичності Європи через мігрантів

Президент США Дональд Трамп заявив, що залучення більше ніж 1 млн мігрантів із чужих культур назавжди змінило Європу в гіршу сторону.

"Я думаю, те, що трапилося з Європою, це ганьба. Дозволити імміграції зайняти місце в Європі - це ганьба. Я думаю, що це змінило тканину Європи, і якщо не діяти дуже швидко, то вона ніколи не стане тим, чим була, і я не маю на увазі щось позитивне. Я думаю, що ви втрачаєте свою культуру", - сказав президент США в інтерв'ю британському виданню The Sun.

Трамп при цьому заявив, що дуже любить країни Європи. "Не забувайте, що, по суті, я продукт Європейського Союзу, між Шотландією та Німеччиною. Вірно? Мій батько з Німеччини, а моя мати - з Шотландії", - зазначив президент США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА