Інтерфакс-Україна
12:39 20.02.2020

Нардеп Гончаренко виступає за візит керівництва України до Нових Санжар, щоб заспокоїти місцевих жителів

1 хв читати
Нардеп Гончаренко виступає за візит керівництва України до Нових Санжар, щоб заспокоїти місцевих жителів

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Олексій Гончарук мають поїхати до смт Нових Санжар, де проходитимуть обсервацію евакуйовані з Уханя (КНР) люди, і заспокоїти жителів населеного пункту, вважає народний депутат із фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

"Я думаю, що до Нових Санжар має їхати Зеленський разом із Гончаруком та пояснювати людям", - сказав Гончаренко журналістам у кулуарах Верховної Ради в четвер у Києві.

Як повідомлялося, літак Боїнг 737-73V компанії Sky Up з евакуйованими з Китаю 45 громадянами України та 27 іноземцями в четвер приземлився в київському аеропорту "Бориспіль" на дозаправку, після чого відправився до Міжнародного аеропорту "Харків".

Департамент комунікації МВС України у четвер повідомив, що евакуйованих із Китаю громадян України та інших держав буде доставлено до медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари" (Полтавська обл.), де вони перебуватимуть протягом 14 днів із гарантуванням суворого режиму санітарного епідеміологічного контролю та безпеки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

Швеція планує профінансувати інноваційні напрями в сфері оборони, перелік обговорюється

Глава МЗС Франції вважає зустрічі в Парижі 17 квітня "дипломатичним успіхом Франції"

Переговори між США та Іраном про атом перебувають на "вирішальній стадії"

Порошенко оскаржує накладені санкції у Верховному суді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА