Інтерфакс-Україна
14:50 02.03.2020

Пристайко: Розмови з президентом про мою відставку поки що не було

1 хв читати
Пристайко: Розмови з президентом про мою відставку поки що не було

 Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив, що президент України Володимир Зеленський не обговорював із ним його можливу відставку з посади.

"Дев’ять місяців тому, трохи навіть більше, коли президент Зеленський запропонував мені стати міністром закордонних справ, у нас була з ним домовленість про те, що наша розмова час від часу відновлюватиметься про те: ми продовжуємо працювати далі, чи нам треба розійтися... Розмови, яка б сказала "слухай, давай ми завершуватимемо", - поки що не було", - сказав він на прес-конференції з міністром закордонних справ Швеції Анн Лінде в Києві у понеділок.

За словами міністра, у нього залишилося багато нереалізованих планів, але він готовий до відставки, якщо в його "послугах більше немає потреби".

"Справді, є достатньо інформації, і це активно обговорюється, і не лише моє прізвище, а й усіх інших міністрів, зокрема прем'єр-міністра. Я гадаю, що ми достатньо разів сказали, що ми готові до відставки. Питання в тому: ми пообіцяли служити народу України, нас запросив президент Зеленський, і якщо у наших послугах більше немає потреби, ми готові продовжувати займатися чимось іншим: жодної трагедії тут немає", - зазначив Пристайко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА