Інтерфакс-Україна
11:35 05.03.2020

Зеленський на Полтавщині відвідає Нові Санжари, ознайомиться з будівництвом першої бетонної дороги в Україні та зустрінеться з бізнесменами

1 хв читати
Зеленський на Полтавщині відвідає Нові Санжари, ознайомиться з будівництвом першої бетонної дороги в Україні та зустрінеться з бізнесменами

Президент України Володимир Зеленський прибув із робочою поїздкою до Полтавської області, де ознайомиться з будівництвом і реконструкцією низки ключових об'єктів області, а також відвідає смт Нові Санжари, де перебувають на обсервації українці та іноземні громадяни, евакуйовані з Китаю.

"Глава держави ознайомиться з перебігом будівництва першої бетонної автодороги в Україні Н-31 Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка і реконструкцією приймального відділення Полтавської обласної клінічної лікарні під відділення невідкладних станів", - повідомляє прес-служба президента в четвер.

Крім того, він зустрінеться з представниками малого та середнього бізнесу Полтавської області.

"Володимир Зеленський також відвідає Медичний центр Національної гвардії в смт Нові Санжари, де перебувають на обсервації українці та іноземні громадяни, евакуйовані з Китаю", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, о 12:00 четверга, 5 березня, закінчується термін обсервації евакуйованих із Уханя (КНР) людей.

ОСТАННЄ

Україна запропонувала партнерам конструктивні пропозиції щодо формату захисту, як передбачає 5 стаття договору НАТО - Зеленський

Позов про розподіл майна подружжям Порошенків є захистом можливості фінансувати допомогу ЗСУ і політичну діяльність, заявили в "Євросолідарності"

Кличко: Окупація України РФ неприйнятна, але нас примушують до територіальних поступок

Трамп: Україна ніколи не зможе вступити до НАТО, а Крим залишиться з Росією

Сікорський: Ми не будемо вказувати Україні, на які компроміси йти

Порошенко закликав передати "Тауруси" і ухвалити резолюції на підтримку територіальної цілісності України

Кличко вважає, що Україну можуть змусити поступитися частиною територій, але це буде тимчасовим рішенням

Понад 7 млн канадців проголосували на виборах до опублікування всіх передвиборчих програм

Україна наполягає на тому, щоб Крим офіційно не визнавали російським, – ЗМІ

Порошенко обговорив з головою МЗС Польщі євроінтеграцію України та мирний процес

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА