Інтерфакс-Україна
12:14 05.03.2020

"ОПЗЖ" проголосує за відставку Рябошапки - Бойко

1 хв читати
"ОПЗЖ" проголосує за відставку Рябошапки - Бойко

Парламентська фракція "Опозиційна платформа - За життя" проголосує за відставку генерального прокурора Руслана Рябошапки, заявляє співголова фракції Юрій Бойко.

"Ми голосуватимемо за його відставку, тому що ми не бачимо жодного розслідування, на які чекає суспільство, наприклад", - сказав Бойко в четвер у Києві.

Як повідомлялося, в четвер Верховна Рада збереться на позачергове пленарне засідання, на якому розгляне питання відставки генерального прокурора Рябошапки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Порошенку виїжджати за кордон – адвокат

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА