Інтерфакс-Україна
13:40 06.03.2020

Засідання ВР щодо призначення нового генпрокурора відбудеться не раніше ніж за тиждень

1 хв читати
Засідання ВР щодо призначення нового генпрокурора відбудеться не раніше ніж за тиждень

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради, на якому буде розглянуто питання призначення нового генерального прокурора, може відбутися не раніше ніж за тиждень, заявляє народний депутат фракції "Слуга народу", заступник голови комітету з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас.

"Наступний тиждень у нас - робота з комітетами. Позачергове, якщо й буде щодо призначення, то лише за тиждень", - сказав Іонушас журналістам у кулуарах Верховної Ради в п'ятницю.

Згідно з календарним планом роботи ВР, 10-13 березня депутати працюють у комітетах, комісіях і фракціях, 17-20 березня в режимі пленарного засідання.

Як повідомлялося, фракція "Слуга народу" на засіданні розглядала кандидатуру Іонушаса на посаду генерального прокурора.

Верховна Рада на позачерговому засіданні 5 березня ухвалила постанову про висловлення недовіри генеральному прокурору України Руслану Рябошапці, відправивши його у відставку. Пізніше стало відомо, що перший заступник генпрокурора Віталій Касько того самого дня написав заяву про відставку, Рябошапка підписав її. До призначення нового глави відомства його обов'язки виконує заступник генерального прокурора України Віктор Чумак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА