Інтерфакс-Україна
14:30 06.03.2020

Глава Мінінфраструктури під тиском Зеленського зобов'язався закупити три дизель-поїзди і 90 пасажирських вагонів КВБЗ

1 хв читати
Глава Мінінфраструктури під тиском Зеленського зобов'язався закупити три дизель-поїзди і 90 пасажирських вагонів КВБЗ

Міністр інфраструктури Владислав Криклій погодився з пропозицією президента України Володимира Зеленського закупити у Крюківського вагонобудівного заводу три дизель-поїзди і 90 пасажирських вагонів, хоча до цього не конкретизував кількість вагонів, які "Укрзалізниця" планує купити у заводу.

"Ми плануємо цього року щонайменше три дизель поїзди закупити і до 100 пасвагонів, але наразі фіналізується фінансовий план", - сказав Криклій під час відвідування підприємств разом із президентом України в рамках робочої поїздки в Полтавську область.

Однак президент України вимагав у міністра конкретизувати ці цифри.

"Мені здається, що, в принципі, настають часи, коли треба говорити конкретні речі. Іноді нехай вони не будуть найбільшими, що можемо насправді. Тому, пане міністре, я хотів би, щоб ми просто сказали, що ми справді замовимо три дизель-поїзди і 100 пасажирських вагонів. Не до 100, а щоб ми конкретно сказали - 100", - наголосив президент.

Криклій намагався заперечити: "Можна трохи менше - 80. Я ж виходжу з фінансового плану, який фіналізується наразі. Це 70-90 вагонів".

"Ні, 70-90 не підходить, давай тоді 90", - сказав президент, на що Криклій погодився.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА