Інтерфакс-Україна
18:00 18.03.2020

Генсек НАТО Столтенберг задоволений заходами союзників на коронавірус, констатує готовність сил альянсу гарантувати безпеку країн-членів

1 хв читати
Генсек НАТО Столтенберг задоволений заходами союзників на коронавірус, констатує готовність сил альянсу гарантувати безпеку країн-членів

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг схвалив оперативну реакцію союзників на поширення коронавірусу, констатувавши, що сили альянсу, як і раніше, готові гарантувати безпеку країн альянсу.

Як повідомляє в середу штаб-квартира альянсу, посли країн-членів НАТО обговорили реакцію на спалах Covid-19 у рамках чергового засідання Північноатлантичної ради.

"Вони розглянули пандемію Covid-19 і заходи, яких вживають НАТО і союзники для стримування її поширення. Генеральний секретар Єнс Столтенберг схвалив швидку реакцію союзників на спалах і наголосив, що наші сили, як і раніше, готові гарантувати безпеку країн НАТО", - йдеться в повідомленні.

Столтенбрег також зазначив, що у НАТО "є надійні заходи і плани для забезпечення продовження основної роботи Північноатлантичного альянсу".

У штаб-квартирі також зауважили, що верховний головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал Тод Волтерс наголосив, що і надалі вживаються заходи щодо пом'якшення наслідків, а здатність Північноатлантичного альянсу "виконувати свої місії, операції та дії, включаючи повітряну поліцію, розгортання на морі, багатонаціональні бойові групи НАТО на сході альянсу та операції з Афганістану в Косово, не постраждала".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА