Інтерфакс-Україна
13:48 23.03.2020

У ВР більшість фракцій проти впровадження надзвичайного стану - заступник голови фракції "Голос" Железняк

1 хв читати
У ВР більшість фракцій проти впровадження надзвичайного стану - заступник голови фракції "Голос" Железняк

Більшість фракцій парламенту виступають проти впровадження надзвичайного стану, заявляє заступник голови фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"Була робоча група, вона ж засідання голів депутатських фракцій, організована повністю онлайн ... Обговорювалося кілька питань: перше - це порядок денний позачергового пленарного засідання, наразі він іще формується, друге - це ставлення фракцій до впровадження надзвичайного стану, більшість із них виступили категорично проти такого рішення, і третє - це формування законопроектів, які мали бути ухвалені на позачерговому засіданні й формат ухвалення, тобто місце проведення, формат засідання і формат голосування", - заявив Железняк у понеділок агентству "Інтерфакс-Україна" після завершення засідання погоджувальної ради.

Він зазначив, що фінального рішення щодо трьох обговорюваних питань поки що немає. Всі ці питання обговорювалися, рішення фінальне наразі не прийнято. Чекаємо оголошення позачергового засідання", - сказав заступник голови фракції.

За словами Железняка, позачергове засідання Верховної Ради може відбутися вже цього тижня, порядок денний формується і узгоджується.

Як повідомлялося, голова Верховної Ради Дмитро Разумков в неділю заявив, що парламент готується до позачергового засідання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА