Інтерфакс-Україна
10:24 24.03.2020

Міністр охорони здоров'я Ємець не має наміру йти у відставку

1 хв читати
Міністр охорони здоров'я Ємець не має наміру йти у відставку

Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець не планує йти у відставку, повідомив його прес-секретар Артем Дехтяренко.

"Ми з міністром учора говорили. Позиція міністра така, що він прийшов до влади, щоб провести медичну реформу, щоб допомогти Україні подолати епідемію коронавірусу. Ми працюємо майже в цілодобовому режимі, працюємо посилено, щоб досягти цих поставлених завдань. Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець не має наміру йти у відставку", - сказав прес-секретар міністра охорони здоров'я України Артем Дехтяренко в ефірі телеканалу "1 + 1".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА